Schwarzkopf Natural&easy 530 svetlo plavá

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Je to kvalitna znacka

• farb aj značka mi vyhovuje
  • , zakúpené v MojaLekáreň.sk

Farbu používam niekoľko rokov, som s ňou spokojná, problém je v tom, že ju nie je dostať, teda č. 530, iba v DM.Ale naposledy nebola v DM žiadna farba tejto značky. Myslela som si, že ju zrušili. Našťastie, že internetový obchod funguje a Moja lekáreň mi ju dodala do 48 hod.

Objem
50 ml
Druh
farby

Ako docielim prirodzenú farbu plnú viacfarebných odleskov?

Prirodzená farba vlasov obsahuje viacero farebných tónov a odleskov. Práve vďaka tomu pôsobí tak prirodzene a výrazne. Natural & Easy dokáže to isté, tri harmonizujúce farebné odtiene sú namiešané tak, aby vytvorili žiarivý viacfarebný a prirodzene farebný výsledok.

Prečo je Natural & Easy taká ošetrujúca?

Natural & Easy - obohatená o vzácne ošetrujúce olejové sérum - ošetruje vlasy a dodá im až do 30% viac lesku*! Pretože iba na zdravo vyzerajúcich a ošetrených vlasoch vyzerá farba obzvlášť žiarivo. *do 30% viac starostlivosti v porovnaní s neošetrenými vlasmi.

Je Natural & Easy dlhotrvácna a zosvetlí moje vlasy?

Áno! Natural & Easy zosvetlí vlasy až do 3 odtieňov pre nádherný blond odtieň a dlhotrvajúcu, žiarivú farbu plnú viacfarebných odleskov!

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Je to kvalitna znacka