L'Oréal Féria Préférence P 74 intenzívne medená

Feria Préférence naplní vašu túžbu po žiarivej a intenzívnej farbe na vlasy , ktorá vydrží neuveriteľne dlho - dodáva vašim vlasom dlhotrvajúcu žiarivú farbu - zaistí vlasom...
Garantovaný nákup z DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

Na sklade • 1 variant% Zľavový kód1,95 €97 % • 94 026 recenziíShop roka 2023 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov91 % • 1 493 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček4,49 €88 % • 554 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,14 €421 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant2,6 €96 % • 511 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €97 % • 7 549 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 86 206 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,49 €99 % • 2 985 recenziíĎalšie informácie

na všetky typy vlasov
Semipermanentné
BIO
Zmývateľné

• dodáva vašim vlasom dlhotrvajúcu žiarivú farbu
  • zaistí vlasom lesk až na 6 týždňov

Použitie

Vaše vlasy nie sú farbené , alebo sú zafarbené iným prípravkom , ako je Feri Préférence:

Namočte vlasy , bez toho aby ste ich umývala . Starostlivo ich osušte . Uviažte si uterák cez ramená a uistite sa , že máte na rukách rukavice , ktoré boli pribalené v škatuli . Nanášajte zmes od korienkov , oddeľujte cestičku po cestičke pomocou náustky aplikátora . Potom rozotrite po celej dĺžke vlasov .

Dôkladne vlasy premasírujte , aby sa prípravok dobre vstrebal a rovnomerne rozotrel . To je dôležité pre dosiahnutie vyváženého výsledku . Môžete použiť všetku zmes , aj v prípade , že máte krátke vlasy .

Zmes má spočiatku veľmi výraznú farbu , ktorá postupne stmavne . To je normálne . Počiatočná farba zmesi je intenzívnejšia ako konečná výsledná farba vašich vlasov . Po 30 minútach získate odtieň , ktorý ste si vybrala .

Opláchnite a potom naneste šampón so starostlivosťou pre rozjasnenie farby .

Dôkladne opláchnite vlažnou vodou , až je voda čistá . Voda na konci oplachovania zostáva ľahko zafarbená . To súvisí s intenzitou farby a farbív v nej obsiahnutých .

Už ste použila farbu Feri Préférence a vaša prirodzená farba sa začína objavovať pri korienkoch :

Namočte vlasy , bez toho aby ste ich umývala . Starostlivo ich osušte . Uviažte si uterák cez ramená a uistite sa , že máte na rukách rukavice , ktoré boli pribalené v škatuli . Aplikujte približne 1 / 3 zmesi od korienkov , oddeľujte cestičku po cestičke pomocou náustky aplikátora .

Nechajte 20 minút pôsobiť . Zmes má spočiatku veľmi výraznú farbu , ktorá postupne stmavne . To je normálne . Počiatočná farba zmesi je intenzívnejšia ako konečná výsledná farba vašich vlasov .

Rozotrite potom zostávajúcu zmes po celej dĺžke vlasov a premasírujte , aby sa prípravok do vlasov dobre vstrebal a rovnomerne rozotrel . Môžete použiť všetku zmes , aj v prípade , že máte krátke vlasy .

Nechajte pôsobiť ďalších 10 minút . Celkový čas pôsobenia musí teda byť 30 minút .

Opláchnite a potom naneste šampón so starostlivosťou pre rozjasnenie farby .

Vlasy dvakrát po sebe ošetrite záverečnou starostlivosťou , aby sa vymyl prirodzený nadbytok farbiaceho prípravku z vašich vlasov .

Vlasy umyte šampónom a potom opláchnite vlažnou vodou . Potom urobte druhé umývanie šampónom .

Veľmi starostlivo a dôkladne opláchnite . Vlasy učešte , ako ste zvyknutá

Upozornenie

Neskladujte nikdy zvyšok zmesi a okamžite ho vyhoďte , aby nedošlo k prasknutiu fľaštičky a vystreknutie prípravku .

• , zakúpené v Notino

• prekrásna farba, dlho vydrží

• Veľmi dobre sa nanáša,krásne chytá,žiadna prilba na hlave pokožku ide pekne umyť,krásna vôňa,neštípe moc na pokožke,dostatok farby aj na dlhé vlasy,záverečná 6 týždňová kašička úúplne super
    • trošku mi vadilo,že farba je gélová a taká redšia tak som bola trochu zababraná od nej ale ide pekne umyť aj z dlažby ale po chvíľke to farbenie už išlo pekne samo:)

Dlho som pozerala diskusie,forum,recenzie na nete až som sa odhodlala kúpiť túto farbu a urobila som veľmi dobre farbila som si na červené vlasy výsledný odtieň síce nie je ako na krabičke,čo som ani nečakala kedže má tmavšiu farbu, ale aj tak je farba krásna taká ryšavočervená,nie je tmavá ako u palette ked som si oplachovala hlavu tak vlasy boli také drsné ale po nanesení šamponu používam loreal a záverečnej maske na vlasy,ktorá bola súčasťou balenia mám vlasy krásne voňavé,lesklé a hebké.Aj ked nepatrí k tým lacnejším farbám jednoznačne ide o kvalitnú farbu a ak je v akcii tak aj za dobrú cenu.Treba si obehať drogérky sú tam dosť veľké cenové rozdiely ja som kupovala v drogérii TETA za necelých 6 ečok.Ja pri nej ostávam,dúfam,že som poradila tiež nejakej kočke a jednoznačne odporúčam:)))

• Farba je výborna, zrejme najlepšie akú som doteraz mala.
    • Vlasy mi po nej zostali lesklé
    • Všetci mi ju chválili
    • Myslím, že aj relatívne dlho mi vlasoch vydržala

Cena farby si myslím zodpovedá kvalite. Na vlasoch mi vydržala asi najdlhšie z červených odtieňov.
    Vlasy mi zostali pekné lesklé
    Najlepšia farba akú som doteraz mala a plánujem si ju kúpiť znova

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant3,99 €98 % • 4 379 recenziíĎalšie informácie

• Roznodne neodporucam- po 1. zbytocne draha farba po 2. sosobuje dot alergicke reakcie na pokozke hlavy, drazdi aj oci pri natierani na vlay...ale horsia je ta pokozka hlavy-sla mi zhoriet a to som natastie len testovala pramienok.Ale citala som ze jedna zakaznicka mala to iste a este 2tyzdne ju hlava bolela...za 3. to NECHYTA ako ma, mne california blond chytila na vetlu hnedu (mam blond vlasy prirodzene) a ten high shine efekt 0bodov, trosku mozno leskle ale inak nic moc...uz nikdy viac!

rozhodne neodporucam

• Dostatok farby i pre velmi dlhe vlasy
    • Velmi kvalitna maska
    • Dokonalost . . .

Na cierne farbene nechyti nikdy, ani ked je to lahka cierna ako pisu na obrazku, avsak na tmavohnede/cierne prirodzene (nefarbene) jemne chyta, co bolo prijemnym prekvapenim :)

• perfektný odtieň

som vysoko spokojná
    farby je dostatok, takže aj na dofarbovanie korienkov
    i keď mám husté vlasy mi stačí jedno balenie
    ľahko sa aplikuje
    určite odporúčam aj ostatným
    len malé upozornenie ak farbíte z moc tmavých vlasov
    respektíve farbených, je dobré použiť pred tým zosvetlovač, aby sa dosiahol požadovaný odtieň