L'Oréal Casting Sunkiss Jelly gél na zosvetlenie vlasov 01 Brunette 100 ml

Typ vlasov
na normálne vlasy
150 g

• , zakúpené v Notino

Mám farbené vlasy a asi preto vôbec nezosvetlil .

• , zakúpené v Notino

pekne vytiahol farbu, treba sledovat ako sa farba meni casom a vcas oplachnut. ja som nechala 30 min a z uplne tmavohnedej pomaly az ciernej mam peknu karamelovu :)

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Efekt vidno uz po prvom pouziti :) velmi som spokojna

Necakala som, ze to bude fungovat, ale som prekvapena. Sestre to vlaskykrasne zosvetlilo az do blond, moje tmave postupne zosvetluje do zlata ale je to krasne :) vlasy mam pekne, jemne :)

Objem
hnedé
Typ vlasov
na normálne vlasy
150 g

Skupina IV: trvalé zosvetlenie.

Vo vašich vlasoch teraz slnko nikdy neskončí...

Postupné jemné zosvetľovanie

Jemný priehľadný gél, ktorý postupne zosvetlí vaše vlasy na dlhú dobu. Pre vlasy ako prirodzene pobozkané slnkom s nádherným leskom, ktoré si jednoducho vytvoríte sama.

To všetko bez amoniaku.

Jemný a vyživujúci

Gél je obohatený o olej z kamélií, známy svojimi jedinečnými vyživujúcimi vlastnosťami. Vďaka letnej vôni je aplikácia príjemným zážitkom.

Zachovajte si teraz letný look po celý rok!

• , zakúpené v Notino

Mám farbené vlasy a asi preto vôbec nezosvetlil .

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Efekt vidno uz po prvom pouziti :) velmi som spokojna