Indian Natural Hair Care Indian Natural Henna medena 200 g

sypké
Prírodné
Bez amoniaku

• , zakúpené v Indian Natural Henna

Hennu som si kúpila na základe pozitívnych recenzií a treba povedať, že ide o naozaj kvalitný produkt.
    Výsledný odtieň je nad moje očakávania.
    Mám svetlohnedé vlasy a už pomerne dosť šedín. Výsledná medená farba je naozaj výrazná, vyzerá veľmi prirodzene a čo je hlavné, prekryla aj šediny.
    Čo neviem zatiaľ posúdiť je trvácnosť farby, ale dúfam, že to bude čo najdlhšie, lebo som si ten odtieň naozaj zamilovala :D
    S hennou sa aj veľmi dobre pracovalo, postupovala som podľa návodu, zaliala som ju ibištekovým čajom a pridala do nej aj pár kvapiek olivového oleja.
    Pomer cena a kvalita je výborný, balenie vydrží na viackrát. Určite po nej v budúcnosti znova siahnem :).

super kvalita

• , zakúpené v tany.sk

Objednavala som tento odtien pre kamosku, kedze prvy krat hennovala vlasy. Myslim, ze ju presvedcil natolko, ze chemicku farbu uz do ruky nevezme. Nechceli sme aby to vyslo uplne na rysavo, je to vsetko o tom co do Henny zamixujete a aka je dlzka posobenia. Mozem povedat, ze na prvy krat sme medovy odtien trafili na vybornu. Velmi dobre zafarbilo odrasty ako aj presvetlene dlzky zo starsieho chem. farbenia.

Druh
Konzistencia
sypké
Prírodné
Bez amoniaku

V Indii, kde henna vďaka výnimočným klimatickým a pôdnym podmienkam dosahuje najvyšších kvalít, sa v biologickom hospodárstve pestuje naša jedinečná najemno zomletá a 3x filtrovaná, čistá indická henna.

Indická prírodná henna je prášok získaný z vysušených a rozdrvených lístkov tradičnej indickej rastliny Lawsonia Inermis, ktorá obsahuje čisto prírodnú látku lawson, ktorá sa viaže na vlasové proteíny a vytvára medený odtieň.

Okrem toho lístky a semiačka tejto rastlinu majú ozdravné účinky. Zanechávajú vlasy lesklé, hebké a chránia pokožku hlavy pred lupinami či inými kožnými chorobami. Henna tak dodáva vlasom prirodzený lesk a charakteristický červeno hnedý odtieň. Má trvalé farbiace účinky bez toho, aby obsahovala amoniak, peroxid, parabény, ťažké kovy či iné chemické aditíva.

Upozornenie!

Pred použitím henny a ostatných prírodných farbív sa neodporúča používať šampóny a kondicionéry so silikónmi, ktoré zabraňujú preniknutiu prírodných pigmentov do štruktúry vlasu. Vlasy by mali byť čisté a bez zvyškov fixačných tužidiel a sprejov.

Uchovávajte na suchom a tmavom mieste.

Na akú farbu Vám henna chytí?

Treba si uvedomiť, že prírodné farby nemajú schopnosť zosvetlovať vlasy, preto tieto farbia v závislosti od pigmentácie Vašich vlasov, čím sú pôvodné vlasy tmavšie tým menší bude farebný efekt.

Prírodné farby tiež majú tú vlastnosť, že nechytajú u každého rovnako, pre orientáciu Vám ale môže poslúžiť legenda nižšie:

Mýty o henne

- Henna mi chytí do zelena.

• Pravá 100% čistá henna farbí len a len do medených odtieňov v závislosti od aktuálnej pigmentácie vlasov.
  • Do zelena však henna môže zreagovať v prípade, že nepoužijete čistú hennu, ale hennu s metalickými aditívami. Niekedy sa do menej kvalitnej henny primiešavajú chemické prísady na podporenie červených pigmentov.

- Na chemicky farbené vlasy, hennu už používať nemôžem.

• Po farbení chemickými farbami odporúčame dodržať minimálnu dobu 4 týždňov pred aplikáciou henny. Je to z dôvodu, aby henna dokázala preniknúť do štruktúry vlasu a odovzdať mu farebný pigment a blahodárne účinky.

- S hennou sa dajú vlasy prefarbiť na akúkoľvek farbu.

• Prírodna henna farbí vlas vždy len do medenných odtieňov v závislosti od jeho pigmentácie. Naopak henny, ktoré farbia inak ako do medena, sú henny s prídavkom farbiva. Ak Vám medený odlesk vyhovuje, vždy je lepšie použiť práve čistú hennu, nakoľko pri nej si môžete byť istá maximálnymi ozdravujúcimi a vyživovacími učinkami pre vlasy. Pre naše zákazničky, ktorým medená farba nevyhovuje sme pripravili, niekoľko alternatív, ktoré môžete nájsť v časti Nové odtiene.

Návod na aplikáciu

• Do misky si pripravíme od 50 g henny pri krátkych po 100 g pri dlhých vlasoch. Prášok zalejeme vodou alebo inou zálievkou pri teplote cca 60° C. Masu riadne premiešame.
  • Vytvorenú kašu nanesieme na umyté a mierne vlhké vlasy, ktoré potom prikryjeme igelitovou čiapkou a uterákom.
  • Prípravok necháme pôsobiť minimálne jednu až po dobu niekoľkých hodín. S dĺžkou pôsobenia rastie intenzita farbiacich a blahodarných účinkov henny. Vezmite si zatiaľ svoju obľúbenú knižku :)
  • Vlasy dôkladne umyjeme a ošetríme bežným postupom.

Na sklade • 1 variant100 % • 596 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v Indian Natural Henna

Výsledný odtieň je nad moje očakávania.

super kvalita

• , zakúpené v tany.sk

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant100 % • 596 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v tany.sk

• Táto Henna medená krásne prekrýva šediny a dlho udrží na vlasoch lesk aj farbu. Som s ňou veľmi spokojná. Kupujem pravidelne.

Maximálna spokojnosť s tovarom aj obchodom. Odporúčam.

• , zakúpené v tany.sk

• Farba Henna Indian Natural Hare Care je môj favorit. Zbožňujem tento odtieň, výborne vydrží, vlasy sú nádherné lesklé, prekryje šediny. Nespôsobuje mi žiadne alergické reakcie. Pre mňa TOP.

Maximálna spokojnosť, odporúčam.

• , zakúpené v tany.sk

• Veľmi pekný červený odtieň na mojich vlasoch. Pracovalo sa mi s ňou veľmi dobre.
  • , zakúpené v tany.sk

• je najlepšia zo všetkých, čo s u nás dostupné
  • , zakúpené v Indian Natural Henna

• Veľmi dobrá henna na vlasy, krásna farba, vydrží viac farbení.

• Výhoda

Veľmi spokojná vynikajúca farba