Garnier Olia 6.15 Ľadová sv.hnedá bez amoniaku

Odtieň
hnedé
Typ vlasov
na poškodené vlasy

Túto farbu používam dlho, dobre kryje, vlasy sú po farbení pekne lesklé a vyživené .

• , zakúpené v Cello Drogéria

• Výborná, kvalitná farba. Bola som veľmi milo prekvapená. Na to, že som mala v poslednej dobe problémy s farbením vlasov kvôli citlivej pokožke, túto farbu som zniesla bez problémov. Je jemná, krásne vonia, výborne prekryje aj šedivé vlasy a ľahko sa nanáša.

Môžem odporučiť, aj náročným. Ja už budem odteraz používať iba túto farbu na vlasy. Som s ňou veľmi spokojná.

Objem
Odtieň
hnedé
Typ vlasov
na poškodené vlasy

• Skupina III: Permanentná farba na vlasy.
  • Prekrytie: 100 %.
  • Doba farbenia: 30 minút.

Nová éra vo farbení od Garnier

Na rozdiel od bežných farieb na vlasy Olia obsahuje 60% oleja. Jej unikátna technológia využíva silu oleja pre optimálnu účinnosť farbiaceho procesu. Aj bez amoniaku táto permanentná farba na vlasy dodáva úžasne intenzívnu farbu a viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov.

Úžasne intenzívna farba - Absolútne bohatá, sýta a dlhotrvajúca farba.

Viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov

• Proti hrubým vlasom, proti matnosti.
  • o 35% hebkejšie, o 17% žiarivejšie**.

Unikátna aplikácia okúzli vaše zmysly

• Optimálne pohodlie vlasovej pokožky.
  • Netečúci zamatový krém.
  • Jemná kvetinová vôňa.

* Vo farbiacom kréme. ** Inštrumentálny test.

Doprajte si zmyselnú hnedú s mahagónovými odleskami pre bohatú a modernú farbu.

• , zakúpené v Cello Drogéria