Recenzie Brun Henna Powder Henné Color - hnedá 100 g

Overené recenzie Brun Henna Powder Henné Color - hnedá 100 g

Overený zákazník tany.sk

Pridané: 18. decembra 2017

Zakúpený v tany.sk

Potrebujem farbit presedivene vlasy. Henna tejto znacky to dokaze. Navyse odtien mal byt hnedy a je taky gastanovy, co je asi najhnedsie zo vsetkych skusanych znaciek. Henna dost vysusuje, pridavala som dve lyzice kokosoveho masla. Dostatocne mnozstvo prasku na jedno farbenie pomerne hustych vlasov dlzky po plecia, dobre sa s nim pracuje. Treba pocitat s tym, ze v baleni nie su rukavice ani ciapka.

Overený zákazník NaturalisVita

AK

Pridané: 29. novembra 2017

Zakúpený v NaturalisVita

prvy krat skusam produkt hnedej farby

Pridané: 11. novembra 2017

Zakúpený v Bionatural

• po prvom použitie ešte neviem

Pridané: 7. októbra 2017

• kvalitný

Petra

Pridané: 8. septembra 2017

Zakúpený v Bionatural

• Prírodná cesta farbenia vlasov.
  • Našla som si svoj odtieň a vyhovuje mi.
  • Páči sa mi, že podporuje prirodzenú farbu vlasov. Predsa len prirodzenosť je najlepšia :)
  • S hennovaním je viac práce doma (aj trochu viac neporiadku) ako keď idete do kaderníctva. Ale na druhej strane, jedno balenie henny sa dá použiť aj 2x na kratšie vlasy a cena je priaznivá. Takže je to v podstate len taká malá nevýhoda, veď kvalitné veci nebývajú zadarmo :)

Vera

Pridané: 3. septembra 2017

Zakúpený v Bionatural

Hennu celkovo odporúčam. Je síce náročnejšia aplikácia ale výsledok stojí za to.

Betka

Pridané: 24. júna 2017

Zakúpený v Bionatural

• vlasy sú krásne lesklé, silné

výborná prírodná farba na vlasy

Sabina

Pridané: 22. mája 2017

Zakúpený v Bionatural

• prírodná farba, pekný výsledok, regenerácia vlasov
  • namáhavé nanášanie

Vlasy po aplikácii mierne zmenili odtieň, stále však vidno moju pôvodne odrastenú chemickú farbu, avšak už omnoho menej ako pred použitím farby. Pri nanášaní farby ostal neporiadok, keďže farba z vlasov padala, avšak to môže byť spôsobené aj neskúsenosťou s prírodnou farbou.

aroska

Pridané: 7. februára 2017

Zakúpený v Bionatural

• naozaj dobra henna, prekryva aj sediny, niet co vytknut .... a k tomu za naozaj dobru cenu

Pridané: 16. januára 2017

Zakúpený v Bionatural

• z prášku je veľmi jemný krém, ktorý sa veľmi dobre nanáša na vlasy
  • farba mi veľmi dobre chytila na prvýkrát
  • tretina balenia mi vystačila na celé vlasy (pri iných farbách mi rovnaké množstvo nevyšlo na celé vlasy)
  • najlepšia Henna farba, akú som doteraz vyskúšala

Pridané: 26. novembra 2016

• prirodna farba, vyborna cena, kedze jedno balenie mi staci na 2 farbenia
  • vo vseobecnosti je farbenie hennou narocne

odporucam

Pridané: 24. októbra 2016

Zakúpený v Bionatural

• dobre chytá, vlasy sa po nej pekne lesknú
  • prvé dni môže prekážať netradičná vôňa

určite odporúčam

Daniela Švirecová

Pridané: 17. júla 2016

Zakúpený v Bionatural

• najlepší a najšetrnejší spôsob farbenia vlasov

rada opäť nakúpim
kvalita
rýchle dodanie
dobrá cena

Ľudmila Hudecová

Pridané: 15. júla 2016

Zakúpený v Bionatural

• nie je to chemická farba

-Pred rokom si dcéra zafarbila vlasy chemickou farbou. Tá jej vybledla do otrasnej blond. Keďže má kožný problém vo vlasovej časti hlavy, rozhodli sme sa pre Hennu prášok. Henna zafarbila nádherne, jej vlasy sú teraz také, ako boli pred chemickým farbením.

sona

Pridané: 30. júna 2016

• prírodné zloženie
  • trocha neporiadku pri aplikácii :)
  • neistota vzniknutého odtieňa

Túto hennu som použila na prekrytie medených vlasov z henny BAQ, keďže som po roku mala odrasty a nechcelo sa mi stále farbiť :)...na hennu sa totiž nechytal žiadny klasický farebný šampón a nechcela som nešetrné ťahanie farby z vlasov...na husté vlasy pod plecia mi vystačila polka balenia, vlasy sú hnedšie, vyživené. ale asi to bude treba zopakovať pre intenzívnejšiu farbu. odporúčam :)

Tatiana

Pridané: 16. mája 2016

Zakúpený v Bionatural

• pekná farba, vlasy sú po nej naozaj v dobrej kondícií
  • dlhšia doba pôsobenia, málo kryje šediny

tento produkt som si vybrala preto, aby som dala zbohom chemickým farbám, chcela som vyskúšať niečo prírodné, v mladosti som mala skúsenosti s hennou ale len s červenými odtieňami, chcela som niečo menej výrazné. Škoda, že henna, ktorá obsahuje indigo menej farbí šediny, keďže indigo sa z vlasov rýchlejšie vymýva, rozmýšľam preto, že skúsim kombináciu gaštan a hnedá, prípadne mahagón hnedá nech farba dlhšie vydrží vo vlasoch. Inak som s produktom spokojná a objednám si ho aj nabudúce.

Pridané: 13. mája 2016

super

Pridané: 11. mája 2016

Zakúpený v Bionatural

Tento hnedý odtieň má prekvapil tým, že moje vlasy po jeho použití intenzívne tmavohnedé.

Zuzana

Pridané: 21. marca 2016

(Upravené 21. marca 2016)

Zakúpený v Bionatural

• Som spokojná, vlasy majú krásny lesk.

Pridané: 15. januára 2016

Zakúpený v Bionatural

• Farba ešte lepšia akú som čakala.
  • Vlasy sú po farbení krásne lesklé.
  • Farba vlasy nezaťažila.
  • žiadne nie sú

Maximálna spokojnosť. Jednoznačne odporúčam.

Mária

Pridané: 21. novembra 2015

Zakúpený v Bionatural

• vlasy sú lesklé, majú pekný hnedý odtieň a prekryje aj prvé šediny.
  • dlhšia doba posobenia na prekrytie šedín - aspoň 4-5 hodín.

Tento produkt som si vybrala, pretože nechcem používať chemické farby.

Overený zákazník NaturalisVita

Ramona Giurgiu

Pridané: 22. februára 2015

(Upravené 22. februára 2015)

Zakúpený v NaturalisVita

I excpected the colour to be more visible, but it's just slightly darker than my natural hair colour, so there's no notable change, in fact. However, I'll probably try again the brand, but in a different shade.

Monika

Pridané: 16. júna 2013

• Dostupná cena
  • Výrobok som nezohnala v klasickom obchode
  • Farba pekne chytá, mala som ju na vlasoch 3 a 3/4 hodiny. Kombinovala som hnedú hennu s mahagónovoou, mám jemný odlesk do červena.
  • Farba sa dá použiť aj po chemickej farbe, ja som ju použila po 4 mesiacocj po farbení chemickou farbou
  • Farba trošku steká po tom, čo je dlhšie na vlasoch. O trošku viac neporiadku než pri farbení klasickou farbou

Určite odporúčam, s farbou som spokojná. Pracovníčka obchodu mi odpovedala na všetky moje otázky, všetky dostupné informácie som našla na internete. Tovar prišiel asi za týždeň.

zdenka

Pridané: 5. apríla 2013

Zakúpený v Bionatural

• nad touto farbou som už uvažovala dlhšie, vzhľadom na to, že pri poslednom farbení chemickou farbou, konkretne islo o Perffect Mouse od Schw. ostali moje vlasy znižené, vysušené a krepové-* pritom deklarujú, že neobsahuje amoniak, tým pádom by mala byť šetrnejšia k vlasom. Tak som trochu s obavami skúsila hennu a som nadšená, už nechcem viac o chemickej farbe ani počuť. Henna krásne vlasy regeneruje, určite sa plný efekt prejaví po opakovanej aplikácii, ale môžem povedať, že už po prvom raze sú vlasy o poznanie kvalitnejšie. čo sa týka zafarbenia šedín, henna ich prekryla, zopár vlasov zostalo akoby premelírovaných, ale myslím že po opakovaných aplikáciách henny sa aj toto upraví. Som rada, že som sa rozhodla hennu vyskúšať, určite pri nej zostanem. To nanášanie nie je až také zložité, nechala som to pôsobiť 2 hodiny.
  • K produktu nie sú pribalené RUKAVICE!!, ktoré je potrbné mať, lebo inak nechty budete mať zafarbené hennou.

Marta

Pridané: 6. marca 2013

• prírodná farba,
  • neškodí vlasom,
  • chytila výborne,
  • jemná konzistencia,
  • množstvo - kvalita - cena
  • kratšia trvácnosť farby oproti chemickým

Hennu som si vybrala po preštudovaní rôznych diskusií na internete a keďže sa neviem o tom, aby bola na predaj v kamennom obchode, tak som si ju objednala cez net. A dobre som urobila. Túto hennu budem používať a určite si ju ešte objednám. Pomer cena - množstvo - kvalita je výborný. Šetrná k vlasom, vlasy sú lesklé, akoby hustejšie, nemám lupiny... Aj pri vymývaní (cca 3 týždne) vyzerajú vlasy dobre, nevidno odrastanie...Musím ešte spomenúť, že moje vlasy boli chem. farbou farbené cca 10 rokov. Aj teraz som mala silný melír a farba pekne chytila. Aplikácia je jednoduchšia ako s hennou z DM alebo farbou Henna color (tieto su hrbubsie mlete, robí to neporiadok :))) Výber odtieňov je tiež dobrý, nabudúce skúsim pomiešať hnedú s mahagónom alebo iným odtieňom.
Tento produkt odporúčam

dankab

Pridané: 30. januára 2013

Zakúpený v Bionatural

• mám alergiu na farby na vlasy
  • po odporúčaniach som sa rozhodla vyskúšať tento produkt a som veľmi spokojná
  • prekryl šediny
  • žiadna nepríjemná reakcia
  • zlepšil kvalitu vlasov
  • krásna farba

mám alergiu na farby na vlasy
po odporúčaniach som sa rozhodla vyskúšať tento produkt a som veľmi spokojná
prekryl šediny
žiadna nepríjemná reakcia
zlepšil kvalitu vlasov
krásna farba

Pridané: 21. januára 2013

ešte som nestihla vyskúšať

Pridané: 8. decembra 2012

(Upravené 8. decembra 2012)

100 gramov, pekné zafarbenie

Pridané: 16. novembra 2012

• Nevysušuje vlasy
  • Pekne sa lesknú
  • Slabé zafarbenie
  • Musí sa nechať dlhšie pôsobiť
  • Horšie nanášanie

Dlhšie strávený čas pri farbení stojí za výsledný efekt.

Pridané: 27. mája 2012

som spokojna

Pridané: 27. mája 2012

som spokojna

Hanka

Pridané: 4. marca 2012

Zakúpený v Bionatural

• dostatocne mnozstvo v baleni
  • podla navodu som nevedela namiesat spravnu hustotu

produkt mi odporucalo vela znamych a ja som s nim tiez spokojna

Jana

Pridané: 9. februára 2012

Zakúpený v Bionatural

• Vlasy su vyzivene, pevnejsie, s jemnym kakaovym nadychom, na slnku s hrdzavym nadychom. Ako je u henny zvykom, normalny vysledok farbenia ocakavam az po takom tretom, stvrtom farbeni, zatial mi chytila dost slabo.
  • Tazsie vymyvanie, neporiadok v kupelni.

Kvalita za rozumnu cenu, produkt priatelsky k vlasom, bez vyrazneho zapachu. Namiesany s PL ricinoveho oleja a CL citronovej stavy vlasy nevysusil, co sa pri henne stava, ale po uschnuti sa dali vlasy bez problemov rozcesat. Aj ked sa henna zle vymyvala, nepouzila som sampon a s nim som si vlasy umyla o den neskor, aby som regeneraciu vyuzila co najdlhsie. Kedze mam vlasy farbene chemickou farbou, tak som cakala, ze farba nechyti vobec, ale chytila, aj ked takmer len leskom, ale chytila, urcite sa to casom zlepsi :) S produktom som spokojna, odporucam ho a ja pri nom urcite zostanem.

Monika Darnadyová

Pridané: 31. januára 2012

• Neškodí vlasom
  • Regeneruje
  • Malé balenie - ocenila by som, keby sa predávala aj vo väčšom ako 100 g balení.

Mám kožné problémy, takže bola pre mňa dobrou voľbou. Trošku mi stmavila vlasy a prekryla starý melír.

Zmiešala som si ju s kávou, zeleným čajom, citrónovou šťavou a pár kvapkami levanduľového vonného oleja - prekryje to nepríjemný zápach henny.

Pridané: 27. januára 2012

(Upravené 27. januára 2012)

Zakúpený v Bionatural

• prírodný produkt, ktorý som rada, že som objavila, inak by som po chemickej farbe za pár rokov nemala také zdravé vlasy :)
  • mám už sem-tam šedinky, tak mi vadí, že ich tak dobre neprekryje..

Pridané: 14. januára 2012

Zakúpený v Bionatural

• Je to prírodný produkt, ktorý mi bol odporúčaný na posilnenie vlasov a proti ich vypadávaniu

Vlasy sa po henne krásne lesknú, sú pevnejšie

Pridané: 14. januára 2012

Vlasy sa po henne krásne lesknú, sú pevnejšie

Věra Lakotová

Pridané: 7. januára 2012

Zakúpený v Bionatural

• Prírodný produkt na farbenie vlasov bez chemikálií, ktoré ničia štruktúru vlasu.
  • Vlasy mám pevnejšie a dúfam, že po pravidelnom používaní mi budú aj menej padať.
  • Keďže už mám dosť šedivých vlasov, nie všetky vlasy sú rovnako intenzívne zafarbené. Nie sú šedivé len trošku svetlejšie , pôsobí to ako jemný melír.

Vždy mi vadilo, keď som si musela vlasy farbiť farbami na vlasy s chemikáliami. Na internete som našla diskusiu, kde som sa dozvedela, že aj prešedivené vlasy sa dajú farbiť Hennou. Najskôr som skúsila českú Hennu z DM drogérie. Chytila pekne, len cena bola dosť vysoká 33 g okolo 5 EUR. Francúzska Henna mi chytila ešte lepšie a 100 g stojí okolo 6 EUR. Aj s poštovým som ušetrila a výsledok je ešte lepší. Jediné čo by som privítala - väčšie balenie za výhodnejšiu cenu.

Pridané: 18. novembra 2011

Kvalitný produkt

Pridané: 29. marca 2011

proste som spokojna :)
odporucam
ak si budem objednavat henny urcite presne tuto