Black Perma Light - objemová trvalá pre farbené, odfarbené a poškodené vlasy bez amoniaku 500 ml

Objemová BEZAMONIAKOVÁ trvalá ondulácia aj na farbené a poškodené vlasy. Obsahuje cysteamin, ktorý hydratuja a obnovuje keratínovú štruktúru vlasov. Použitie: Umyte vlasy...
Garantovaný nákup z Hairbook.sk

Permanentné
Typ vlasov
na poškodené vlasy

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Ja osobne som maximálne spokojná, na to, že mám jemné vlasy, výsledok je perfektný, nezničili mi vlasy, super

• Na objem stačí pôsobiť 10 min

Profesionálne
Permanentné
Typ vlasov
na poškodené vlasy

• Použitie: Umyte vlasy jemným šampónom a natočte vlasy na nátačky. Roztok naneste na každú nátačku a nechajte pôsobiť 15-20 minút. Opláchnite vlažnou vodou a zafixujte pomocou nezriedeného neutralizátora, nechajte pôsobiť rovnako dlhú dobu ako ondulačný prostriedok, 15-20 minút.
  • Objem: 500 ml

Na sklade • 1 variant2,9 €30 recenziíĎalšie informácie

• Na objem stačí pôsobiť 10 min

• Super
  • Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant2,9 €30 recenziíĎalšie informácie
  • , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Vlasy mam po nej veľmi vysusene a zničené, vlny su mierne a objem mam len vdaka tomu že sú ako seno

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

výborný produkt,ale treba uviesť,alebo pribaliť neutralizátor.

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

• Super trvala, ktorá nezničí vlas
  • , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Dala som na recenzie a vyplatilo sa,ešte som nemala tak dobré vlasy po trvalej.

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

Super produkt ktorý rada používam

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

produkt som si zakúpila opakovane, má celkom peknú vôňu, som so značkou spokojná, cena je prijateľná, som rada že som si mohla výrobok zakúpiť aj ked nie som registrovaná ako firma,

• , zakúpené v KaderníckyServis.sk

• Na obale by mal byt navod na pouzitie

Objemovu trvalu som nechala posobit 15 minut, co na moje vlasy bolo asi dlho. Mam ich skrepovatene.