PREFERECE Ombre N1 / Old Rouges

pre ženy
Odtieň
hnedé

• , zakúpené v Notino

mám dlhé tmavohnedé vlasy, spodnú polovicu som mala až čierne. Chcela som zosvetliť spodnú časť vlasov. nechala som pôsobiť 45 minút, vlasy dostali krásny červenohnedý tón s červeným leskom. Ak by som chcela mať ombre efekt, treba ešte raz zopakovať zosvetlenie, ale potom by som mala zničené končeky. Po jednom aplikácii končeky vlasov vyzerajú zdravo.

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA

skvela jednoducha pomocka pre tych co sa boja zverit svoje vlasy pri odfarbovani kadernicke :)

Objem
pre ženy
Odtieň
hnedé

Préférence Wild Ombrés - Farba na vlasy

• Wild Ombré je nová ľahká cesta ku zvýrazneniu Vašich vlasov zosvetlením po dĺžke spodných vlasov a končekov
  • exkluzívne balenie Préférence Wild Ombrés kombinuje technológiu zosvetľujúceho krému so záverečnou starostlivosťou obohatenou o Hi-shine komplex pre optimálne zosvetlenie a žiarivé hodvábne vlasy
  • nová technika tieňovania
  • zosvetlenie jedným ťahom
  • vytvára žiarivé efekty
  • obsahuje patentovanú profesionálnu kefku, špeciálne navrhnutú pre dosiahnutie perfektného vzhľadu Ombré jedným ťahom
  • obsahuje aj záverečnú starostlivosť obohatenú o Nutri-ceramide pre jemné a hodvábne vlasy

Použitie:

Postupujte podľa priloženého návodu.

Balenie obsahuje:

• profesionálnu kefku
  • návod na použitie
  • jednorazové rukavice

• , zakúpené v Notino

• Dala som sa zlákať tredom ombre,plus pribalenej kefke.
    • Loreal farbám verím
    • Keďže som v dobe farbenia mala tmavohnedé vlasy,prirodzene som použila tento odtieň,najsilnejší.
    • Aj po takom drastickom odfarbovaní vlasy vďaka priloženému šampóniku ostali v top forme,akoby som ich ani nefarbila

Rok som odolávala ombre trendu,až mi moja hnedá farba vlasy nafarbila na tmavo tmavo hnedú,a takú som nechcela.Rozhodla som sa pre postupné zosvetľovanie,ombre bolo na to vhodné.
    Zosvetľovacie prášky vo farbách nemám rada,ale čo už :) Našťastie farby majú takú tú "trepaciu" fľaštičku,tak som "trepala" také 2 minútky a zmes bola jednoliata.Pribalená kefka je malý zázrak,vlasy zafarbí tak trochu nerovnomerne,vlasy vyzerajú prirodzene.Vlastne ten prechod z tmavej na svetlejšiu vyzerá pri správnej aplikácii prirodzenejšie ako na obale farby.
    Jasné,že pri takej tmavej hnedej,akú som mala,mi to nechytilo na blond,skôr červený,mahagónový odtieň.
    Šampón pribalený k farbe - hotový zázrak.Po zmytí farby mi vlasy ostali trochu suché (jasne,peroxid),ale ten šampón to napravil!!!!Ja si ho vždy nechám max 3 minúty pôsobiť.Po zmytí som mala vo vlasoch pocit,akoby som si zmyla masku na vlasy :)
    Ombré farby od lorealu odporúčam každému,koho tento trend ešte drží,vlasy si nezničíte.Plus priloženú kefku nemusíte hneď vyhadzovať,môžete ju používať aj pri nanášaní farieb na celé vlasy.Ja som sa potom vrátila k svetlohnedej,a kefka spraví efekt jemne premelírovaných vlasov,nie masky.Len po čase sa poodlamujú štetinky

• , zakúpené v DROGÉRIA & PARFUMÉRIA